Županijsko prvenstvo, borbe stariji uzrast
Pula, 17.12.2017.
1. mjesto: Luana Štifanić, kadetkinje OPEN
1. mjesto: Luana Štifanić, juniorke -53 kg
1. mjesto: Luana Štifanić, juniorke OPEN
2. mjesto: Luana Štifanić, kadetkinje -54 kg
2. mjesto: Ivana Ostojić, kadetkinje OPEN
2. mjesto: Ivana Ostojić, juniorke -53 kg
3. mjesto: Ivana Ostojić, kadetkinje -54 kg
3. mjesto: Ivana Ostojić, juniorke OPEN
Županijska liga, kate mlađi uzrast
Novigrad, 10.12.2017.
1. mjesto: Cintya Radovan, cicibanke 7 godina
1. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice 8 godina
1. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje
2. mjesto: Maxim Rusmir, cicibani 6 godina
2. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke 6 godina
2. mjesto: Kate Radović, cicibanke 7 godina
2. mjesto: Luka Rajko, mlađi učenici 8 godina
2. mjesto: Dila Hasipi, mlađe učenice 8 godina
2. mjesto: Duje Bošnjak, mlađi učenici 9 godina
2. mjesto: Emili Jurcan, mlađe učenice 9 godina
2. mjesto: Sonja Rajko, učenice
3. mjesto: Lovro Smolčić, cicibani 6 godina
3. mjesto: Lana Kadum, cicibanke 6 godina
3. mjesto: Robert Premuž, cicibani 7 godina
3. mjesto: Mirza Hanić, učenici
Trbovlje Open 2017, međunaodni karate turnir
Trbovlje, 02.12.2017.
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani +35 kate
Ljubljana Open 2017, međunarodni karate turnir
Ljubljana, 18.11.2017.
2. mjesto: Marija Šimunović, ml. učenice kate
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani kate
Zagreb Karate Fest 2017, međunarodni karate turnir
Zagreb, 18.11.2017.
2. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate
3. mjesto: Flavia Paliaga, ml. kadetkinje kate
Eurocup Istria 2017, međunarodni karate turnir
Poreč, 11.11.2017.
1. mjesto: Sanja Bokun, seniorke kate
1. mjesto: mlađe učenice ekipno kate, ekipa 1 (Dila Hasipi, Emili Jurcan, Marija Šimunović)
1. mjesto: veterani ekipno kate (Josip Leutar, Saša Ostojić, Amir Rešidović)
1. mjesto: Sonja Rajko, učenice -40 kg
2. mjesto: Cintya Radovan, cicibanke kate 7 godina
2. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice kate open
2. mjesto: Mia Mijatović, učenice kate 9. – 6. kyu
2. mjesto: Sonja Rajko, učenice kate open
2. mjesto: Amir Rešidović, seniori kate
2. mjesto: mlađi učenici ekipno kate, ekipa 2 (Mirza Hanić, Marko Kalinić, Luka Rajko)
2. mjesto: veteranke ekipno kate (Sanja Bokun, Tanja Pendić, Maja Ružić)
2. mjesto: Maja Ružić, veteranke kumite OPEN
3. mjesto: Maxim Rusmir, cicibani kate 6 godina
3. mjesto: Lovro Smolčić, cicibani kate 6 godina
3. mjesto: Kate Radović, cicibanke kate 7 godina
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani kate
3. mjesto: Maja Ružić, veteranke kate
3. mjesto: mlađi učenici ekipno kate, ekipa 1 (Vittorio Emanuel Pilato, Robert Premuž, Vito Raičković Nikolaš)
3. mjesto: mlađe učenice ekipno kate, ekipa 2 (Chiara Mačinić, Cintya Radovan, Kate Radović)
3. mjesto: učenici ekipno kate (Mirza Hanić, Karlo Jukić, Luka Rajko)
3. mjesto: učenice ekipno kate, ekipa 2 (Nika Baf, Dila Hasipi, Chiara Mačinić)
3. mjesto: učenice ekipno kate, ekipa 1 (Mia Mijatović, Sonja Rajko, Marija Šimunović)
3. mjesto: Nika Baf, učenice +44 kg
3. mjesto: Sonja Rajko, mlađe kadetkinje -40 kg
Prvenstvo regije 2017, regionalni turnir
Kostrena, 05.11.2017.
1. mjesto: Cintya Radovan, cicibanke 7 godina
1. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice 9 godina
1. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje
1. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje
1. mjesto: Marko Paliaga, seniori
1. mjesto: Marko Paliaga, veterani
1. mjesto: Sonja Rajko, učenice -44 kg
2. mjesto: Kate Radović, cicibanke 7 godina
2. mjesto: Nika Baf, učenice +44 kg
3. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, mlađi učenici 8 godina
3. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice 8 godina
3. mjesto: Sonja Rajko, mlađe kadetkinje
3. mjesto: Amir Rešidović, seniori
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani
Županijski kup, kate svi uzrasti
Fažana, 29.10.2017.
1. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke 6 godina
1. mjesto: Kate Radović, cicibanke 7 godina
1. mjesto: cicibani ekipno, ekipa 1 (Diego Damijan, Mauro Krevatin, Kate Radović)
1. mjesto: Luka Rajko, mlađi učenici 8 godina
1. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice 8 godina
1. mjesto: Duje Bošnjak, mlađi učenici 9 godina
1. mjesto: mlađi učenici ekipno, ekipa 1 (Duje Bošnjak, Lucas Mihaljević, Luka Rajko)
1. mjesto: mlađe učenice ekipno, ekipa 2 (Duje Bošnjak, Cintya Radovan, Kate Radović)
1. mjesto: Antonio Jukić, mlađi kadeti
1. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje
1. mjesto: mlađi kadeti ekipno (Borna Bošnjak, Antonio Jukić, Sonja Rajko)
1. mjesto: mlađe kadetkinje ekipno, ekipa 1 (Antonio Jukić, Flavia Paliaga, Sonja Rajko)
1. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje
1. mjesto: Sanja Bokun, seniorke
1. mjesto: Maja Ružić, veteranke
2. mjesto: Cintya Radovan, cicibanke 7 godina
2. mjesto: cicibani ekipno, ekipa 2 (Lucija Jozić, Maxim Rusmir, Lovro Smolčić)
2. mjesto: Dila Hasipi, mlađe učenice 8 godina
2. mjesto: mlađi učenici ekipno, ekipa 2 (Dominik Milokanović, Vittorio Emanuel Pilato, Vito Raičković Nikolaš)
2. mjesto: mlađe učenice ekipno, ekipa 1 (Dila Hasipi, Chiara Mačinić, Marija Šimunović)
2. mjesto: Sonja Rajko, učenice
2. mjesto: učenice ekipno, ekipa 1 (Mia Mijatović, Sonja Rajko, Marija Šimunović)
2. mjesto: Sonja Rajko, mlađe kadetkinje
2. mjesto: mlađe kadetkinje ekipno, ekipa 2 (Karla Ajhner, Borna Bošnjak, Mia Mijatović)
2. mjesto: Ivana Ostojić, juniorke
2. mjesto: Amir Rešidović, seniori
2. mjesto: Maja Ružić, seniorke
2. mjesto: seniori ekipno (Sanja Bokun, Miroslav Jelavić, Amir Rešidović)
2. mjesto: Amir Rešidović, veterani
3. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, mlađi učenici 8 godina
3. mjesto: Chiara Mačinić, mlađe učenice 9 godina
3. mjesto: Mia Mijatović, učenice
3. mjesto: učenici ekipno, ekipa 1 (Borna Bošnjak, Duje Bošnjak, Mirza Hanić)
3. mjesto: učenici ekipno, ekipa 2 (Karlo Jukić, Lucas Mihaljević, Dino Staričić)
3. mjesto: učenice ekipno, ekipa 2 (Mirza Hanić, Dila Hasipi, Nika Mihaljević)
3. mjesto: Antonio Jukić, kadeti
3. mjesto: Ivana Ostojić, kadetkinje
3. mjesto: Marko Paliaga, seniori
3. mjesto: Marko Paliaga, veterani
10. Memorijalni karate turnir 2017, međunarodni karate turnir
Ivanec, 28.10.2017.
1. mjesto: Marija Šimunović, ml. učenice kate
3. mjesto: Marija Šimunović, učenice (10-11 godina) kate
3. Cup Rudolf Perešin, međunarodni karate turnir
Križ, 22.10.2017.
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani kate
17. Karate Darfest, međunarodni karate turnir
Daruvar, 14.10.2017.
1. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate
3. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje kate
5. Grobničan kup, međunarodni karate turnir
Mavrinci, 08.10.2017.
1. mjesto: Amir Rešidović, seniori kate
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani kate +35 godina
17. Croatia Open, međunarodni karate turnir
Rijeka, 30.09.2017.
1. mjesto: Amir Rešidović, kate veterani +45 godina
2. mjesto: Marko Paliaga, kate veterani +35 godina
6. Zagreb Karate Cup, međunarodni karate turnir
Zagreb, 09.09.2017.
2. mjesto: Flavia Paliaga, ml. kadetkinje kate
54. Kastavske sportske igre, regionalni karate turnir
Kastav, 11.06.2017.
3. mjesto: Sonja Rajko, učenice borbe
3. mjesto: Sonja Rajko, ml. kadetkinje borbe
9. Krk Kup, međunarodni karate turnir
Krk, 27.05.2017.
2. mjesto: Dila Hasipi, mlađe učenice
2. mjesto: Maja Ružić, veteranke
3. mjesto: Luka Rajko, mlađi učenici
3. mjesto: učenice ekipno (Karla Ajhner, Nika Baf, Mia Mijatović)
25. Rijeka Kup, međunarodni karate turnir
Rijeka, 07.05.2017.
1. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, cicibani 7 godina
1. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice 8 godina
1. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje
1. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje
Prvenstvo Hrvatske, kate za mlađi uzrast
Novigrad, 29.04.2017.
3. mjesto: mlađe učenice ekipno (Dila Hasipi, Emili Jurcan, Marija Šimunović)
3. mjesto: Sonja Rajko, učenice
3. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje
14. TAD CUP, međunarodni karate turnir
Rijeka, 23.04.2017.
2. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice kate
2. mjesto: Sonja Rajko, učenice kate
2. mjesto: Sonja Rajko, učenice -36 kg
Županijsko prvenstvo, kate svi uzrasti
Pazin, 09.04.2017.
1. mjesto: Robert Premuž, cicibani 6 godina
1. mjesto: cicibanke ekipno, ekipa 1 (Vittorio Emanuel Pilato, Cintya Radovan, Kate Radović)
1. mjesto: Duje Bošnjak, mlađi učenici 8 godina
1. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice 8 godina
1. mjesto: Mirza Hanić, mlađi učenici 9 godina
1. mjesto: mlađi učenici ekipno, ekipa 1 (Duje Bošnjak, Mirza Hanić, Marija Šimunović)
1. mjesto: mlađe učenice ekipno, ekipa 1 (Dila Hasipi, Emili Jurcan, Marija Šimunović)
1. mjesto: Sonja Rajko, učenice
1. mjesto: Antonio Jukić, mlađi kadeti
1. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje
1. mjesto: mlađi kadeti ekipno (Robert Bergudac, Borna Bošnjak, Antonio Jukić)
1. mjesto: mlađe kadetkinje ekipno, ekipa 1 (Mikela Juričić, Flavia Paliaga, Sonja Rajko)
1. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje
1. mjesto: kadetkinje ekipno (Ivana Ostojić, Flavia Paliaga, Sonja Rajko)
1. mjesto: Marko Paliaga, seniori
1. mjesto: Sanja Bokun, seniorke
1. mjesto: Marko Paliaga, veterani
1. mjesto: veterani ekipno (Josip Leutar, Marko Paliaga, Amir Rešidović)
2. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke 6 godina
2. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, cicibani 7 godina
2. mjesto: Kate Radović, cicibanke 7 godina
2. mjesto: cicibani ekipno (Diego Damjan, Vittorio Emanuel Pilato, Robert Premuž)
2. mjesto: cicibanke ekipno, ekipa 2 (Lucija Jozić, Marko Legović, Adeli Slivar)
2. mjesto: Luka Rajko, mlađi učenici 8 godina
2. mjesto: Dila Hasipi, mlađe učenice 8 godina
2. mjesto: mlađe učenice ekipno, ekipa 2 (Chiara Mačinić, Cintya Radovan, Kate Radović)
2. mjesto: učenici ekipno (Robert Bergudac, Borna Bošnjak, Mirza Hanić)
2. mjesto: učenice ekipno, ekipa 1 (Mia Mijatović, Sonja Rajko, Marija Šimunović)
2. mjesto: Sonja Rajko, mlađe kadetkinje
2. mjesto: mlađe kadetkinje ekipno, ekipa 2 (Nika Baf, Antonio Jukić, Mia Mijatović)
3. mjesto: Marko Legović, cicibani 7 godina
3. mjesto: Cintya Radovan, cicibanke 7 godina
3. mjesto: Gabriel Cherin, mlađi učenici 8 godina
3. mjesto: Chiara Mačinić, mlađe učenice 8 godina
3. mjesto: Dino Starčić, mlađi učenici 9 godina
3. mjesto: mlađi učenici ekipno, ekipa 2 (Gabriel Cherin, Lucas Mihaljević, Luka Rajko)
3. mjesto: mlađi učenici ekipno, ekipa 3 (Dominik Milokanović, Vito Raičković, Dino Starčić)
3. mjesto: Nika Baf, učenice
3. mjesto: učenice ekipno, ekipa 2 (Nika Baf, Nika Mihaljević, Michele Žiković)
3. mjesto: Ivana Ostojić, kadetkinje
3. mjesto: Ivana Ostojić, juniorke
3. mjesto: Amir Rešidović, seniori
3. mjesto: Maja Ružić, seniorke
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani
3. mjesto: Maja Ružić, veteranke
Županijska liga, borbe svi uzrasti
Vrsar, 26.03.2017.
1. mjesto: Sonja Rajko, učenice -38 kg
1. mjesto: Dain Hasipi, učenice +44 kg
1. mjesto: Ivana Ostojić, juniorke OPEN
2. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice -31 kg
2. mjesto: Nika Mihaljević, učenice +44 kg
2. mjesto: Sonja Rajko, mlađe kadetkinje -37 kg
2. mjesto: Ivana Ostojić, kadetkinje OPEN
3. mjesto: Luka Rajko, mlađi učenici -29 kg
3. mjesto: Lucas Mihaljević, mlađi učenici -36 kg
3. mjesto: Borna Bošnjak, učenici -37 kg
3. mjesto: Mia Mijatović, učenice -38 kg
Cro Cup 2017, međunarodni karate turnir
Nedelišće, 25.03.2017.
1. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate
2. mjesto: Flavia Paliaga, ml. kadetkinje kate
Opatija Cup 2017, međunarodni karate turnir
Opatija, 18.03.2017.
2. mjesto: Emili Jurcan, učenice 9. – 5. kyu, kate
2. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje kate
2. mjesto: Dila Hasipi, mlađe učenice +36 kg
2. mjesto: Sonja Rajko, učenice -36 kg
3. mjesto: Robert Premuž, cicibani kate
3. mjesto: Cintya Radovan, cicibanke kate
3. mjesto: Chiara Mačinić, mlađe učenice 9. – 6. kyu, kate
3. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice kate
3. mjesto: Mia Mijatović, učenice 9. – 5. kyu, kate
3. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate
3. mjesto: Robert Premuž, cicibani -26 kg
3. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, cicibani +26 kg
3. mjesto: Cintya Radovan, cicibanke -26 kg
3. mjesto: Mia Mijatović, učenice -40 kg
3. mjesto: Nika Baf, učenice +44 kg
Karate Pokal Žalec 2017, međunarodni karate turnir
Žalec, 04.03.2017.
2. mjesto: Sonja Rajko, učenice -40 kg
3. mjesto: Sonja Rajko, učenice kate
3. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje kate
3. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate
Prvenstvo Hrvatske, kate seniori i veterani
Kostrena, 26.02.2017.
1. mjesto: veterani ekipno (Josip Leutar, Marko Paliaga, Amir Rešidović)
3. mjesto: Marko Paliaga, veterani +35 godina
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani +50 godina
3. mjesto: Maja Ružić, veteranke +35 godina
Delta Cup, međunarodni karate turnir
Rijeka, 18.02.2017.
1. mjesto: Cintya Radovan, cicibanke 6 godina, kate
1. mjesto: Marija Šimunović, cicibanke 7 godina, kate
1. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice 8 godina, kate
2. mjesto: Dila Hasipi, mlađe učenice 8 godina, kate
2. mjesto: Mia Mijatović, učenice 11 godina, kate
2. mjesto: Sanja Bokun, seniorke -50 kg
3. mjesto: Emili Jurcan, mlađe učenice 8 godina, kate
3. mjesto: Antonio Jukić, mlađi kadeti, kate
3. mjesto: Sanja Bokun, seniorke, kate
3. mjesto: Sonja Rajko, učenice -36 kg
3. mjesto: Nika Baf, učenice +44 kg
Kup Mladosti, međunarodni karate turnir
Ivanić Grad, 11.02.2017.
2. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje
2. mjesto: Sonja Rajko, učenice -36 kg
3. mjesto: Marija Šimunović, cicibanke open
3. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice open
3. mjesto: Sonja Rajko, mlađe kadetkinje -40 kg
Županijsko prvenstvo, borbe mlađi uzrast
Poreč, 05.02.2017.
1. mjesto: Sonja Rajko, učenice -36 kg
1. mjesto: Dain Hasipi, učenice +40 kg
1. mjesto: učenice ekipno (Nika Baf, Dain Hasipi, Sonja Rajko)
1. mjesto: mlađe kadetkinje ekipno (Dain Hasipi, Flavia Paliaga, Sonja Rajko)
2. mjesto: mlađe učenice ekipno (Dila Hasipi, Veronika Suk, Marija Šimunović)
2. mjesto: Nika Baf, učenice -36 kg
2. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje -40 kg
3. mjesto: Duje Bošnjak, mlađi učenici -30 kg
3. mjesto: Borna Bošnjak, učenici -38 kg
3. mjesto: Mia Mijatović, učenice -36 kg
Grand Prix Croatia 2017, međunarodni karate turnir
Samobor, 15.01.2017.
1. mjesto: Marija Šimunović, cicibanke kate 6-7 godina