Rezultati

Broj osvojenih medalja u 2018.


image/svg+xml
229
68
85
76

Županijska liga, kate mlađi uzrast

Pazin, 16.12.2018.

1. mjesto: Marija Šimunović, ml.učenice (9 godina)

2. mjesto: Petar Puškarić, cicibani (6 godina)
2. mjesto: Mile Vladušić, cicibani (7 godina)
2. mjesto: Kate Radović, ml.učenice (9 godina)
2. mjesto: Emili Jurcan, učenice

3. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke (7 godina)
3. mjesto: Iva Samovojska, ml.kadetkinje

Prvenstvo Hrvatske, kate kadeti, juniori i ml. seniori

Novigrad, 09.12.2018.

3. mjesto: juniorke ekipno (Tea Buljan, Iva Samovojska i Mia Mijatović)

Županijsko prvenstvo, borbe svi uzrasti

Fažana, 25.11.2018.

1. mjesto: Belmin Kadrić, seniori open
2. mjesto: Belmin Kadrić, seniori -84kg
2. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml. učenice -28kg

20. Eurocup Istria 2018, međunarodni karate turnir

Poreč, 10.11.2018.

1. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke +26kg
1. mjesto: Armin Mešić, ml.učenici -38kg
1. mjesto: Petar Puškarić, cicibani (6 godina) kate
1. mjesto: Kate Radović, ml.učenice (7,8 i 9kyu) kate
1. mjesto: Marija Šimunović, ml.učenice kate (open)
1. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke kate
1. mjesto: ml.učenice ekipno, kate (Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović)
1. mjesto: učenice ekipno, kate (Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović)

2. mjesto: Petar Puškarić, cicibani -26kg
2. mjesto: Lana Kadum, cicibanke +26kg
2. mjesto: Mile Vladušić, ml.učenici -26kg
2. mjesto: Diego Damjan, ml.učenici +38kg
2. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.učenice -32kg
2. mjesto: Mile Vladušić, cicibani (7 godina) kate
2. mjesto: Sanja Bokun, seniorke kate
2. mjesto: veterani ekipno, kate (Amir Rešidović-Damir Krsnik-Mihael Rukše)
2. mjesto: kadetkinje ekipno, kate (Iva Samovojska-Mia Mijatović-Tea Buljan)
2. mjesto: veteranke ekipno, kate (Sanja Bokun-Ursula Pamić-Tamara Lubiana)

3. mjesto: Marko Legović, ml.učenici -34kg
3. mjesto: Petar Puškarić, cicibani (7 godina) kate
3. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke (7 godina) kate
3. mjesto: Lana Kadum, cicibanke (7 godina) kate
3. mjesto: Viktoriia Trofimova, cicibanke (6 godina) kate
3. mjesto: Maria Šimunović, učenice (open) kate
3. mjesto: Emili Jurcan, učenice (open) kate
3. mjesto: učenice ekipno, kate (Cintya Radovan-Lucija Jozić-Lana Kadum)
3. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate
3. mjesto: Amir Rešidović, seniori kate
3. mjesto: Damir Krsnik, seniori kate
3. mjesto: Damir Krsnik, veterani kate

4. Cup Rudolf Perešin, međunarodni karate turnir

Križ, 27.10.2018.

1. mjesto: Lucija Jozić, kate- cicibanke 7 god.
1. mjesto: Damir Krsnik, kate- veterani 35+
2. mjesto: Cintya Radovan, kate- ml.učenice (9-6kyu)
2. mjesto: Amir Rešidović, kate-veterani 35+
2. mjesto: Ml.učenice, kate ekipno (Marija Šimunović-Kate Radović-Cintya Radovan)
2. mjesto: Veterani, kate ekipno (Amir Rešidović-Damir Krsnik-Rudolf Tidlačka)
3. mjesto: Lucija Jozić, borbe -32kg
3. mjesto: Marija Šimunović, kate- ml.učenice

18. Karate Darfest, međunarodni karate turnir

Daruvar, 13.10.2018.

2. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke kate

6. Grobničan kup, međunarodni karate turnir

Mavrinci, 07.10.2018.

1. mjesto: Mile Vladušić, cicibani kate
1. mjesto: Amir Rešidović, seniori kate
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani kate + 35
1. mjesto: ml.učenice kate ekipno, (Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović)
1. mjesto: učenice kate ekipno, (Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović)

2. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke borbe +26kg
2. mjesto: Cintya Radovan, cicibanke kate
2. mjesto: Marija Šimunović, ml.učenice kate
2. mjesto: Damir Krsnik, seniori kate
2. mjesto: Damir Krsnik, veterani kate
2. mjesto: ml.učenice kate ekipno, (Cintya Radovan-Lucija Jozić-Lana Kadum)

3. mjesto: Lana Kadum, cicibanke kate
3. mjesto: Emili Jurcan, ml.učenice kate
3. mjesto: Marija Šimunović, učenice kate
3. mjesto: Emili Jurcan, učenice kate
3. mjesto: učenice kata ekipno, (Cintya Radovan-Lucija Jozić-Lana Kadum)

18. Croatia Open, međunarodni karate turnir

Rijeka, 29.09.2018.

2. mjesto: Amir Rešidović, veterani kate +45

22. Međimurje Open 2018, međunarodni karate turnir

Čakovec, 02.09.2018.

1. mjesto: Amir Rešidović, veterani +35

Viktorija Kup Sveti Vid 2018, međunarodni karate turnir

Rijeka, 09.06.2018.

1. mjesto: Petar Puškarić, cicibani 6 godina
1. mjesto: Cintiya Radovan, ml.učenice 8 godina
1. mjesto: Emili Jurcan, ml.učenice 9 godina
1. mjesto: Emili Jurcan, učenice 10 godina
1. mjesto: Iva Samovojska, ml.kadetkinje
1. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje
1. mjesto: Damir Krsnik, veterani

2. mjesto: Cintya Radovan, ml.učenice 9 godina
2. mjesto: Damir Krsnik, seniori

3. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, ml.učenici 8 godina
3. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, ml.učenici 9 godina

Prvenstvo Hrvatske, kate mlađi uzrast

Osijek, 03.06.2018.

3. mjesto: ml. učenice ekipno (Dila Hasipi, Emili Jurcan i Marija Šimunović)
3. mjesto: učenice ekipno (Dila Hasipi, Emili Jurcan i Marija Šimunović)

9. Krk Kup, međunarodni karate turnir

Malinska, 26.05.2018.

1. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, ml. učenici kate
2. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke 6 godina kate
2. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke 7 godina kate
2. mjesto: Cintya Radovan, ml. učenice 7 godina kate
2. mjesto: Cintya Radovan, ml. učenice 8 godina kate
2. mjesto: Iva Samovojska, juniorke kate
3. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke -26kg

26. Rijeka Kup, turnir u katama i borbama

Kostrena, 05.05.2018.

1. mjesto: Mile Vladušić, cicibani 6 godina
1. mjesto: Mile Vladušić, cicibani 7 godina
1. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke 6 godina
1. mjesto: Emili Jurcan, učenice 11 godina

2. mjesto: Lovro Smolčić, cicibani 6 godina
2. mjesto: Lovro Smolčić, cicibani 7 godina
2. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke 7 godina
2. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, mlađi učenici 9 godina
2. mjesto: Emili Jurcan, mlađe učenice 9 godina
2. mjesto: Armin Mešić, mlađi učenici -38 kg

3. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, mlađi učenici 8 godina
3. mjesto: Armin Mešić, mlađi učenici 9 godina
3. mjesto: Kate Radović, mlađe učenice 8 godina
3. mjesto: Cintya Radovan, mlađe učenice 8 godina
3. mjesto: Kate Radović, mlađe učenice 9 godina
3. mjesto: Cintya Radovan, mlađe učenice 9 godina
3. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, mlađi učenici -30 kg
3. mjesto: Lucija Jozić, mlađe učenice -32 kg

Prvenstvo Balkana 2018., mlađi uzrast kate i borbe

Beograd, 29.04.2018.

3. mjesto: Marija Šimunović, kate do 13 god.

Županijski kup 2018, kate i borbe svi uzrasti

Poreč, 29.04.2018.

1. mjesto: Emili Jurcan, mlađe učenice 9 godina
1. mjesto: Mirza Hanić, učenici
1. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje
1. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje
1. mjesto: Sanja Bokun, seniorke
1. mjesto: Marko Paliaga, veterani
1. mjesto: Luka Rajko, mlađi učenici -30 kg
1. mjesto: Sonja Rajko, mlađe kadetkinje -50 kg

2. mjesto: Mile Vladušić, cicibani 6 godina
2. mjesto: Kate Radović, mlađe učenice 8 godina
2. mjesto: Dila Hasipi, mlađe učenice 9 godina
2. mjesto: Marko Paliaga, seniori
2. mjesto: Maja Ružić, seniorke
2. mjesto: Maja Ružić, veteranke
2. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, mlađi učenici -30 kg

3. mjesto: Jakov Nesuda, cicibani 6 godina
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, cicibanke 7 godina
3. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, mlađi učenici 8 godina
3. mjesto: Armin Mešić, mlađi učenici 8 godina
3. mjesto: Cintya Radovan, mlađe učenice 8 godina
3. mjesto: Dominik Milokanović, učenici
3. mjesto: Nika Baf, učenice
3. mjesto: Mia Mijatović, mlađe kadetkinje
3. mjesto: Amir Rešidović, seniori
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani
3. mjesto: Armin Mešić, mlađi učenici -38 kg
3. mjesto: Mia Mijatović, mlađe kadetkinje -50 kg

Opatija Cup 2018, međunarodni karate turnir

Opatija, 22.04.2018.

1. mjesto: Flavia Paliaga, ml. kadetkinje kate
2. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate

Prvenstvo regije, kate i borbe

Poreč, 08.04.2018.

1. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke 6 godina
1. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje
1. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje
1. mjesto: Amir Rešidović, seniori
1. mjesto: Sanja Bokun, seniorke
1. mjesto: mlađi učenici kate ekipno (Marko Legović, Armin Mešić, Vittorio Emanuel Pilato)
1. mjesto: seniorke kate ekipno (Sanja Bokun, Ursula Pamić, Maja Ružić)
1. mjesto: veterani kate ekipno (Josip Leutar, Marko Paliaga, Amir Rešidović)
1. mjesto: veteranke kate ekipno (Sanja Bokun, Ursula Pamić, Maja Ružić)

2. mjesto: Mile Vladušić, cicibani 6 godina
2. mjesto: Ana Matošević Petrović, cicibanke 6 godina
2. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke 7 godina
2. mjesto: Armin Mešić, mlađi učenici 8 godina
2. mjesto: Cintya Radovan, mlađe učenice 8 godina
2. mjesto: učenice kate ekipno (Nika Baf, Dila Hasipi, Kate Radović)
2. mjesto: seniori kate ekipno (Damir Barjamović, Michelle Cigui, Amir Rešidović)
2. mjesto: Marko Paliaga, veterani
2. mjesto: Armin Mešić, mlađi učenici -38 kg
2. mjesto: Lucija Jozić, mlađe učenice -28 kg
2. mjesto: učenice borbe ekipno (Nika Baf, Dila Hasipi, Agata Galant)
2. mjesto: Sonja Rajko, mlađe kadetkinje -45 kg
2. mjesto: mlađe kadetkinje borbe ekipno (Nika Baf, Sonja Rajko, Marina Šimunović)

3. mjesto: Lovro Smolčić, cicibani 6 godina
3. mjesto: Dila Hasipi, mlađe učenice 9 godina
3. mjesto: mlađe učenice ekipno kate (Agata Galant, Dila Hasipi, Kate Radović)
3. mjesto: mlađe kadetkinje kate ekipno (Nika Baf, Mikela Juričić, Flavia Paliaga)
3. mjesto: kadetkinje kate ekipno (Nika Baf, Mikela Juričić, Flavia Paliaga)
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani
3. mjesto: Maja Ružić, veteranke
3. mjesto: Cintya Radovan, mlađe učenice -28 kg

15. TAD Cup, međunarodni karate turnir

Rijeka, 25.03.2018.

3. mjesto: Marija Šimunović, ml. učenice kate
3. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke kate

Županijska liga, borbe svi uzrasti

Pula, 18.03.2018.

1. mjesto: Luka Rajko, mlađi učenici -29 kg
1. mjesto: Sonja Rajko, mlađe kadetkinje -42 kg
2. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, mlađi učenici -29 kg
2. mjesto: Mia Mijatović, učenice +44 kg
3. mjesto: Luana Štifanić, kadetkinje OPEN
3. mjesto: Luana Štifanić, juniorke OPEN

2. Rudar Velenje Open 2018, međunarodni karate turnir

Velenje, 17.03.2018.

2. mjesto: Sanja Bokun, seniorke kate
2. mjesto: Maja Ružić, veteranke kate
2. mjesto: Amir Rešidović, veterani +35 kate
3. mjesto: Amir Rešidović, seniori kate

Prvenstvo Hrvatske, seniori i veterani kate

Zagreb, 11.03.2018.

1. mjesto: veterani ekipno (Josip Leutar, Marko Paliaga, Amir Rešidović)
2. mjesto: veteranke ekipno (Tea Alerić, Ursula Pamić, Maja Ružić)
3. mjesto: seniorke ekipno (Tea Alerić, Sanja Bokun, Maja Ružić)
3. mjesto: Marko Paliaga, veterani +35
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani +50

Slovenija Open 2018., međunarodni karate turnir

Laško, 10.03.2018.

3. mjesto: Luka Rajko, ml. učenici -30kg

16. Karate Fest – Virovitica Open 2018., međunarodni karate turnir

Virovitica, 03.03.2018.

2. mjesto: Amir Rešidović, seniori kate

Županijsko prvenstvo, kate svi uzrasti

Poreč, 25.02.2018.

1. mjesto: Ana Matošević Petrović, cicibanke 6 godina
1. mjesto: cicibani ekipno, ekipa 1 (Maxim Rusmir, Adeli Slivar, Lovro Smolčić)
1. mjesto: cicibanke ekipno, ekipa 1 (Cintya Radovan, Adeli Slivar, Lovro Smolčić)
1. mjesto: Marija Šimunović, mlađe učenice 8 godina
1. mjesto: mlađe učenice ekipno, ekipa 1 (Dila Hasipi, Emili Jurcan, Marija Šimunović)
1. mjesto: Mia Mijatović, učenice
1. mjesto: učenice ekipno, ekipa 1 (Dila Hasipi, Emili Jurcan, Marija Šimunović)
1. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje
1. mjesto: mlađe kadetkinje ekipno (Mirza Hanić, Mia Mijatović, Flavia Paliaga)
1. mjesto: Sanja Bokun, seniorke
1. mjesto: veterani ekipno (Josip Leutar, Saša Ostojić, Amir Rešidović)

2. mjesto: Cintya Radovan, cicibanke 7 godina
2. mjesto: cicibani ekipno, ekipa 2 (Lana Kadum, Petar Puškarić, Mile Vladušić)
2. mjesto: cicibanke ekipno, ekipa 2 (Lana Kadum, Ana Matošević Petrović, Eva Paola Ramaja)
2. mjesto: Vittorio Emanuel Pilato, mlađi učenici 8 godina
2. mjesto: Kate Radović, mlađe učenice 8 godina
2. mjesto: Dila Hasipi, mlađe učenice 9 godina
2. mjesto: mlađi učenici ekipno, ekipa 1 (Lucas Mihaljević, Vittorio Emanuel Pilato, Luka Rajko)
2. mjesto: Nika Mihaljević, učenice
2. mjesto: učenici ekipno (Mirza Hanić, Lucas Mihaljević, Dominik Milokanović)
2. mjesto: učenice ekipno, ekipa 2 (Mirza Hanić, Nika Mihaljević, Mia Mijatović)
2. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje
2. mjesto: Amir Rešidović, veterani

3. mjesto: Lovro Smolčić, cicibani 6 godina
3. mjesto: Mile Vladušić, cicibani 6 godina
3. mjesto: Lana Kadum, cicibanke 7 godina
3. mjesto: Luka Rajko, mlađi učenici 9 godina
3. mjesto: Chiara Mačinić, mlađe učenice 9 godina
3. mjesto: Emili Jurcan, mlađe učenice 9 godina
3. mjesto: mlađi učenici ekipno, ekipa 2 (Diego Damijan, Marko Legović, Armin Mešić)
3. mjesto: Mirza Hanić, učenici
3. mjesto: Amir Rešidović, seniori

20. Delta Cup, međunarodni karate turnir

Rijeka, 17.02.2018.

1. mjesto: Lovro Smolčić, cicibani 6 god.
1. mjesto: Cintya Radovan, cicibanke 7 god.
1. mjesto: Marija Šimunović, ml.učenice 8 god.
1. mjesto: Marija Šimunović, ml.učenice 9 god.
1. mjesto: Amir Rešidović, seniori
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani
2. mjesto: Marija Šimunović, učenice 10 god.
2. mjesto: Flavia Paliaga, ml.kadetkinje
2. mjesto: Sanja Bokun, seniorke
3. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje

30. Kupu Mladosti 2018., međunarodni karate turnir

Ivanić Grad, 10.02.2018.

3. mjesto: Marija Šimunović, ml. učenice kate

Pokal Konjiškega Konja 2018, međunarodni karate turnir

Slovenske konjice, 27.01.2018.

2. mjesto: Amir Rešidović, veterani +35 god.