Rezultati

Broj osvojenih medalja u 2019.


image/svg+xml
66
23
16
27

Županijska liga, borbe mlađi uzrast

Pula, 12.05.2019.

1. mjesto: Eva Paola Ramaja, mlađe učenice -27kg
2. mjesto: Lana Kadum, mlađe učenice -36 kg
3. mjesto: Mile Vladušić, mlađi učenici -36kg

Croatian Karate Champions Cup 2019 – 16th TAD CUP, međunarodni karate turnir

Rijeka, 27.04.2019.

3. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate
3. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke kate

21. Prvenstvo Balkana, seniori i veterani, kate i borbe

Čačak, 26.04.2019.

2. mjesto: Mirko Banović, veterani borbe +55 godina, +75kg
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani kate +55 godina

Cro Cup 2019, međunarodni karate turnir

Čakovec, 30.03.2019.

1. mjesto: Amir Rešidović, veterani +35

20. Opatija Cup 2019, međunarodni karate turnir

Opatija, 23.03.2019.

1.mjesto: Mile Vladušić, cicibani kate
1.mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.učenice -36kg

2.mjesto: Lucija Jozić, cicibanke +26kg
2.mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate

3.mjesto: Lucija Jozić, cicibanke kate
3.mjesto: Lana Kadum, cicibanke +26kg
3.mjesto: Ana Matošević Petrović, cicibanke kate
3.mjesto: Petar Puškarić, cicibani kate
3.mjesto: Mile Vladušić, cicibani +26kg

Županijsko prvenstvo, kate svi uzrasti

Poreč, 10.03.2019.

1. mjesto: Mile Vladušić, cicibani 7 godina
1. mjesto: Marija Šimunović, učenice
1. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje
1. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke
1. mjesto: Sanja Bokun, seniorke
1. mjesto: ml.učenice ekipno, (Cintya Radovan-Kate Radović-Lucija Jozić)
1. mjesto: veterani ekipno, (Marko Paliaga-Josip Leutar-Amir Rešidović)

2. mjesto: Petar Puškarić, cicibani 6 godina
2. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke 7 godina
2. mjesto: Emili Jurcan, učenice
2. mjesto: učenici ekipno, (Cintya Radovan-Nicolas Kos-Karlo Kos)
2. mjesto: učenice ekipno, (Emili Jurcan-Marija Šimunović-Kate Radović)

3. mjesto: Ana Matošević Petrović, cicibanke, 6 godina
3. mjesto: Lana Kadum, cicibanke 7 godina
3. mjesto: Cintya Radovan, mlađe učenice 8 godina
3. mjesto: Kate Radović, mlađe učenice 9 godina
3. mjesto: Iva Samovojska, mlađe kadetkinje
3. mjesto: Mia Mijatović, mlađe kadetkinje
3. mjesto: Amir Rešidović, seniori
3. mjesto: Marko Paliaga, seniori
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani
3. mjesto: Marko Paliaga, veterani

Prvenstvo Hrvatske 2019., kate seniori i veterani

Zagreb, 24.02.2019.

1. mjesto: veterani ekipno (Josip Leutar, Marko Paliaga i Amir Rešidović)
3. mjesto: Marko Paliaga, veterani +35
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani +50

7. Grobničan kup, međunarodni karate turnir

Mavrinci, 16.02.2019.

1. mjesto: Kate Radović, ml.učenice kate 9-6kyu
1. mjesto: Marija Šimunović, ml.učenice kate
1. mjesto: ml.učenice kate ekipno, (Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović)
1. mjesto: učenice kate ekipno, (Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović)
1. mjesto: Marija Šimunović, učenice kate
1. mjesto: ml.kadetkinje ekipno, (Iva Samovojska-Mia Mijatović-Emili Jurcan)
1. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate
1. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke kate
1. mjesto: Sanja Bokun, seniorke kate
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani kate + 35

2. mjesto: Petar Puškarić, cicibani kate 9-6kyu
2. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke kate
2. mjesto: Cintya Radovan, ml.učenice kate 9-6kyu
2. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje kate
2.mjesto: Marko Paliaga, veterani +35 kate

3. mjesto: Viktoriia Trofimova, cicibanke kate 9-6kyu
3. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke kate 9-6kyu
3. mjesto: ml.učenice kate ekipno, (Cintya Radovan-Lucija Jozić-Eva Paola Ramaja)
3. mjesto: Amir Rešidović, seniori kate
3. mjesto: Viktoriia Trofimova, cicibanke borbe -26kg
3. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke borbe +26kg

31. Kup Mladosti 2019, međunarodni karate turnir

Ivanić Grad, 10.02.2019.

1. mjesto: Marija Šimunović, ml. učenice kate
2. mjesto: Lucija Jozić, cicibanke kate

Grand Prix Croatia 2019, međunarodni karate turnir

Samobor, 12.01.2019.

2. mjesto: Marija Šimunović, ml. učenice kate