Rezultati

Broj osvojenih medalja u 2020.


image/svg+xml
108
29
30
49

Prvenstvo Hrvatske, kate kadeti, juniori, seniori

Rijeka, 15.11.2020.

3. mjesto: kadeti/juniori ekipno (Rian Dušan, Galen Oštir, Alan Srdoč)
3. mjesto: kadetkinje/juniorke ekipno (Iva Samovojska, Nika Baf, Emili Jurcan)

Županijska liga, svi uzrasti borbe

Novigrad, 11.10.2020.

1. mjesto: Mile Vladušić, ml.učenici +38kg
1. mjesto: Lucija Jozić, ml.učenice -36kg
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.učenice -36kg
1. mjesto: Alan Srdoč, ml.kadeti +57
3. mjesto: Petar Puškarić, ml.učenici -38kg
3. mjesto: Alan Srdoč, kadeti OPEN
3. mjesto: Galen Oštir, junior OPEN

Županijska liga, svi uzrasti kate

Novigrad, 11.10.2020.

1. mjesto: Sara Škofić, cicibanke 7 godina
1. mjesto: Petar Puškarić, ml.učenici 8 godina
1. mjesto: Karlo Kos, ml.učenici 9 godina
1. mjesto: Lana Kadum, ml.učenice 9 godina
1. mjesto: Marija Šimunović, učenice
1. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje
1. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke
1. mjesto: Galen Oštir, seniori
2. mjesto: Lana Lacmanović, ml.učenice 8 godina
2. mjesto: Mile Vladušić, ml.učenici 9 godina
2. mjesto: Lucija Jozić, ml.učenice 9 godina
2. mjesto: Emili Jurcan, učenice
2. mjesto: Amir Rešidović, veterani
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.učenice 9 godina
3. mjesto: Rian Dušan, kadeti

12. Krk Kup 2020., turnir u borbama i katama

Malinska, 15.06.2020.

1. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml. učenice kate
1. mjesto: Lucija Jozić, ml. učenice borbe -32kg

2. mjesto: Lucija Jozić, ml. učenice kate
2. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje kate
2. mjesto: Iva Samovojska, juniorke kate

3. mjesto: Petar Puškarić, ml. učenici borbe -32kg
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml. učenice borbe -36kg

21. Opatija kup, međunarodni karate turnir

Opatija, 07.03.2020.

1. mjesto: Mile Vladušić, dječaci 2011. godište – kate
1. mjesto: Mile Vladušić, dječaci 2010. godište – kate

2. mjesto: Marija Šimunović, djevojčice 2009. godište – kate
2. mjesto: Marija Šimunović, djevojčice 2008. godište – kate
2. mjesto: Alan Srdoč, dječaci 2006. godište – kate
2. mjesto: Iva Samovojska, djevojčice 2006. godište – kate
2. mjesto: Mile Vladušić, dječaci 2011. godište -38kg
2. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 2010. godište -34kg

3. mjesto: Emili Jurcan, djevojčice 2008. godište – kate
3. mjesto: Rian Dušan, dječaci 2007. godište – kate
3. mjesto: Rian Dušan, dječaci 2006. godište – kate
3. mjesto: Alan Srdoč, dječaci 2006. godište + 63kg

22. Prvenstvo Balkana, seniori i veterani

Beograd, 07.03.2020.

1. mjesto: Amir Rešidović, kate veterani +55 godina
2. mjesto: Amir Rešidović, borbe veterani +55 godina +75kg
3. mjesto: Mirko Banović, kate veterani +55 godina
3. mjesto: Mirko Banović, borbe veterani +55 godina +75kg

Županijsko prvenstvo, kate svi uzrasti

Fažana, 01.03.2020.

1. mjesto: Mile Vladušić, ml.učenici ( 8 godina )
1. mjesto: Emili Jurcan, učenice (10, 11 godina )
1. mjesto: Iva Samovojska, juniorke
1. mjesto: učenice ekipno ( Emili Jurcan - Cintiya Radovan - Marija Šimunović )
1. mjesto: seniori ekipno ( Josip Leutar - Marko Paliaga - Amir Rešidović )
1. mjesto: veterani ekipno ( Josip Leutar - Marko Paliaga - Amir Rešidović )

2. mjesto: Ana Matošević Petrović, ml.učenice ( 8 godina )
2. mjesto: Marija Šimunović, učenice (10,11 godina )
2. mjesto: Emili Jurcan, ml.kadetkinje
2. mjesto: cicibanke ekipno ( Gabrijel Dević - Lana Lacmanović - Sara Škofić )
2. mjesto: ml.učenici ekipno ( Karlo Kos - Mile Vladušić - Adrian Zrilić )
2. mjesto: ml.učenice ekipno (Lana Kadum - Ana Matošević Petrović - Mile Vladušić)
2. mjesto: učenici ekipno ( Patrik Dević - Nicolas Kos - Emanuel Mudrić )
2. mjesto: kadeti ekipno ( Rian Dušan - Dino Starčić - Alan Srdoč )

3. mjesto: Lana Lacmanović, cicibanke (7 godina)
3. mjesto: Lean Šolaja, ml.učenici ( 8 godina )
3. mjesto: Lucija Jozić, ml.učenice ( 8 godina )
3. mjesto: Karlo Kos, ml.učenici ( 9 godina )
3. mjesto: Cintya Radovan, ml.učenice ( 9 godina )
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.učenice ( 9 godina )
3. mjesto: Marija Šimunović, ml.kadetkinje
3. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje
3. mjesto: Marko Paliaga, seniori
3. mjesto: Marko Paliaga, veterani
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani
3. mjesto: ml.učenice ekipno ( Lucija Jozić - Cintya Radovan - Eva Paola Ramaja )

Grobničan kup 2020., međunarodni karate turnir

Mavrinci, 22.02.2020.

1.mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate
1.mjesto: Flavia Paliaga, juniorke kate
1.mjesto: Amir Rešidović, veterani kate + 35 god.

2.mjesto: Alan Srdoč, kadeti kate
2.mjesto: Mile Vladušić, ml.učenici kate 9-6kyu

3.mjesto: Mile Vladušić, ml.učenici borbe +38 kg
3.mjesto: Petar Puškarić, cicibani kate 9-6kyu
3.mjesto: Petar Puškarić, cicibani kate open
3.mjesto: Petar Puškarić, cicibani borbe +28kg
3.mjesto: Lana Kadum, ml.učenice kate 9-6kyu
3.mjesto: Lana Kadum, ml.učenice borbe -36kg
3.mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.učenice borbe -36kg
3.mjesto: Emili Jurcan, ml.kadetkinje kate
3.mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje kate
3.mjesto: Iva Samovojska, juniorke kate
3.mjesto: Amir Rešidović, seniori kate

Prvenstvo Hrvatske, kate ml. uzrasti, seniori, veterani i parakarate

Zagreb, 15.02.2020.

1. mjesto: veterani +35 ekipno (Josip Leutar, Marko Paliaga i Amir Rešidović)
1. mjesto: veterani +50 ekipno (Josip Leutar, Marko Paliaga i Amir Rešidović)

2. mjesto: Marko Paliaga, veterani +35
2. mjesto: Amir Rešidović, veterani +50

3. mjesto: Lana Kadum, djevojčice 2011.
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani +35
3. mjesto: Ml. uzrasti (2010-2011) ekipno, (Mile Vladušić, Adrian Zrilić, Karlo Kos)
3. mjesto: Ml. uzrasti (2008-2009) ekipno, (Emili Jurcan, Marija Šimunović, Una Muslimović)
3. mjesto: Ml. uzrasti (2008-2009) ekipno, (Nicolas Kos, Emanuel Mudrić, Patrik Dević)
3. mjesto: Ml. uzrasti (2006-2007) ekipno, (Alan Srdoč, Rian Dušan, Dino Starčić)
3. mjesto: seniori ekipno (Josip Leutar, Marko Paliaga i Amir Rešidović)

32. Kup Mladosti 2020., međunarodni karate turnir

Ivanić Grad, 02.02.2020.

2. mjesto: Lucija Jozić, ml.učenice kate
2. mjesto: Lucija Jozić, ml.učenice borbe -32kg

3. mjesto: Cintya Radovan, učenice kate
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, učenice kate
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, učenice borbe -37kg
3. mjesto: Iva Samovojska, ml.kadetkinje kate

9.GRAND PRIX MEĐIMURJA 2020., međunarodni karate turnir

Nedelišće, 25.01.2020.

1. mjesto: Amir Rešidović, kate veterani 35+
2. mjesto: Amir Rešidović, kate seniori