Rezultati

Broj osvojenih medalja u 2021.


image/svg+xml
53
21
14
18

Turnir HKS-a, izborni turnir kate

Nedelišće, 12.06.2021.

3. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke

10.GRAND PRIX MEĐIMURJA 2021., karate turniru u borbama i katama

Nedelišće, 12.06.2021.

1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 2012. godište – 32 kg
1. mjesto: Rian Dušan, dječaci 2007. godište – kate
1. mjesto: Rian Dušan, dječaci 2007. godište – 50 kg
1. mjesto: Rian Dušan, kadeti – kate
1. mjesto: Galen Oštir, juniori – kate
1. mjesto: kadetkinje kate ekipno (Iva Samovojska-Nika Baf-Marija Šimunović)
2. mjesto: Alan Srdoč, kadeti – kate
3. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 20011. godište – 36 kg
3. mjesto: Marija Šimunović, djevojčice 2009. godište – kate
3. mjesto: Nika Baf, kadetkinje – kate
3. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje – kate
3. mjesto: Galen Oštir, juniori – 76 kg
3. mjesto: Galen Oštir, seniori - kate

Županijsko prvenstvo, kate svi uzrasti

Poreč, 02.05.2021.

1. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 8 godina
1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 9 godina
1. mjesto: Mile Vladušić, dječaci 10 godina
1. mjesto: Ana Matošević Petrović, djevojčice 10 godina
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 11 godina
1. mjesto: Marija Šimunović, djevojčice 12 godina
1. mjesto: Emili Jurcan, djevojčice 13 godina
1. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje
1. mjesto: Galen Oštir, juniori
1. mjesto: Iva Samovojska, juniorke
1. mjesto: Amir Rešidović, seniori
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani 35+
1. mjesto: ml.učenice ekipno-ekipa 1 (Paola Puškarić-Sara Škofić-Luna Paulović)
1. mjesto: učenici ekipno-ekipa 1 (Mile Vladušić-Lean Šolaja-Karlo Kos)
1. mjesto: ml.kadetkinje ekipno (Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović)

2. mjesto: Irma Mešić, djevojčice 8 godina
2. mjesto: Tina Štifanić, djevojčice 9 godina
2. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 10 godina
2. mjesto: Filip Ćurko, dječaci 11 godina
2. mjesto: Cintya Radovan, djevojčice 11 godina
2. mjesto: Kate Radović, djevojčice 12 godina
2. mjesto: Nicolas Kos, dječaci 13 godina
2. mjesto: Nina Arizanović, djevojčice 14 godina
2. mjesto: Nika Baf, kadetkinje
2. mjesto: Alan Srdoč, kadeti
2. mjesto: Galen Oštir, seniori
2. mjesto: ml,učenice ekipno-ekipa 2 (Petar Puškarić-Irma Mešić-Tina Štifanić)
2. mjesto: učenici ekipno -ekipa 2 (Patrick Ćurko-Filip Ćurko-Jan Štifanić)

3. mjesto: Luna Paulović, djevojčice 8 godina
3. mjesto: Patrick Ćurko, dječaci 9 godina
3. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 10 godina
3. mjesto: Karlo Kos, dječaci 10 godina
3. mjesto: Lana Kadum, djevojčice 10 godina
3. mjesto: Tina Maraston, djevojčice 10 godina
3. mjesto: Jan Štifanić, dječaci 11 godina
3. mjesto: Lucija Trifunović, djevojčice 13 godina
3. mjesto: Bruno Nannicini, dječaci 13 godina
3. mjesto: učenice ekipno (Cintya Radovan-Lucija Jozić-Ana Matošević Petrović)
3. mjesto: učenice ekipno-ekipa 2 (Eva Paola Ramaja-Lana Kadum-Ellena Stanik)