Četvrtak, 04.10.2018.

Amir srebrni na Croatia Open-u

Proteklog vikenda, u organizaciji Hrvatskog karate saveza i tehničkoj organizaciji Karate kluba TAD Rijeka, u Rijeci je održan jedan od najjačih karate turnira u Europi, 18. Croatia Open – otvoreno prvenstvo Hrvatske u borbama i katama za sve uzraste.

Naime, u tri dana (28.29. i 30.09.2018.), Sportski centar Zamet ugostio je rekordnih 1906 natjecatelja iz čak 255 klubova, odnosno nacionalnih selekcija i 25 država.

U ovakvoj konkurenciji, predstavnici Karate kluba Finida iz Poreča izborili su 1 srebnu medalju.

Srebrnu medalju za Finidu osvojio je Amir Rešidović u kategoriji veterana +45 godina, u izvođenju kata.

Nadomak brončane medalje bila je ml.učenica Marija Šimunović, također u izvođenju kata koja je u repasažnom nastupu za 3. mjesto izgubila i u konačnici se plasirala na visoko 5. mjesto.