Utorak, 17.12.2019.

Finida međužupanijski prvak u katama, sveukupni viceprvak

U nedjelju, 15.12.2019. u organizaciji Karate saveza Primorsko-Goranske i Karate saveza Istarske županije te tehničkoj organizaciji Karate kluba RI-Croatia Rijeka, u Atletskoj dvorani Kantrida u Rijeci, održano je Međužupanijsko prvenstvo u borbama i katama, pojedinačno i ekipno za sve uzraste.

Na Prvenstvu je učestvovalo 16 klubova i 228 natjecatelja.

Karate klub Finida iz Poreča na prvenstvu je imao ukupno 27 nastupa, u katama i borbama, pojedinačno i ekipno, te je u konačnici osvojio 22 medalje: 9 zlatnih, 5 srebrnih i 8 brončanih.
Upravo na osnovu osvojenih medalja, karatisti porečke Finide su u katama osvojili 1.mjesto i titulu Međužupanijskih prvaka, dok su se u ukupnom poretku klubova (borbe-kate) plasirali na 2. mjesto, te tako osvojili titulu Međužupanijskog viceprvaka.

Osvajači medalja su:

1. mjesto: Petar Puškarić, cicibani kate
1. mjesto: Petar Puškarić, cicibani – 25kg
1. mjesto: Mile Vladušić, ml.učenici – 38kg
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.učenice – 32kg
1. mjesto: ml.učenice kate ekipno, (Ana Petrović Matošević-Cintya Radovan-Lana Kadum)
1. mjesto: Marija Šimunović, učenice kate
1. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate
1. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke kate
1. mjesto: ml.kadetkinje kate ekipno, (Iva Samovojska-Marija Šimunović-Emili Jurcan)

2. mjesto: Lucija Jozić, ml.učenice – 32kg
2. mjesto: Lana Kadum, ml.učenice – 36kg
2. mjesto: Iva Samovojska, ml.kadetkinje kate
2. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje kate
2. mjesto: Amir Rešidović, veterani +35 kate

3. mjesto: Mile Vladušić, ml.učenici kate
3. mjesto: Lucija Jozić, ml.učenice kate
3. mjesto: Emili Jurcan, učenice kate