Najbolji smo istarski klub u katama

Srijeda, 04.03.2020.

U nedjelju, 01.03.2020. u organizaciji Karate saveza Istarske županije i tehničkoj organizaciji Karate kluba AMFORA iz Fažane, u dvorani O.Š. Fažana održano je Županijsko prvenstvo u katama pojedinačno i ekipno za sve uzraste, od cicibana (6, 7 godina) pa do seniora i veterana (+35 godina).

Na Županijskom prvenstvu nastupilo je preko 100 natjecatelja pojedinačno i 25 ekipa iz 7 istarskih karate klubova: AMFORA Fažana, BUJE, FINIDA Poreč, ISTRA Pula, LAV Pula, SENSEI Pazin, NOVIGRAD, SHOTOKAN Umag i VRSAR.

Finidini natjecatelji i ovoga su puta ostvarili odličan rezultat osvojivši ukupno 26 medalja: 6 zlatnih, 8 srebrnih i 12 brončanih.

Po završetku natjecanja izvršeno je bodovanje te je porečka FINIDA još jednom osvojila sjajno 1. mjesto u ukupnom poretku klubova i tako postala najuspješniji klub ovogodišnjeg županijskog prvenstva u katama.

Osvajači medalja su:

1. mjesto: Mile Vladušić, ml.učenici ( 8 godina )
1. mjesto: Emili Jurcan, učenice (10, 11 godina )
1. mjesto: Iva Samovojska, juniorke
1. mjesto: učenice ekipno ( Emili Jurcan - Cintiya Radovan - Marija Šimunović )
1. mjesto: seniori ekipno ( Josip Leutar - Marko Paliaga - Amir Rešidović )
1. mjesto: veterani ekipno ( Josip Leutar - Marko Paliaga - Amir Rešidović )

2. mjesto: Ana Matošević Petrović, ml.učenice ( 8 godina )
2. mjesto: Marija Šimunović, učenice (10,11 godina )
2. mjesto: Emili Jurcan, ml.kadetkinje
2. mjesto: cicibanke ekipno ( Gabrijel Dević - Lana Lacmanović - Sara Škofić )
2. mjesto: ml.učenici ekipno ( Karlo Kos - Mile Vladušić - Adrian Zrilić )
2. mjesto: ml.učenice ekipno (Lana Kadum - Ana Matošević Petrović - Mile Vladušić)
2. mjesto: učenici ekipno ( Patrik Dević - Nicolas Kos - Emanuel Mudrić )
2. mjesto: kadeti ekipno ( Rian Dušan - Dino Starčić - Alan Srdoč )

3. mjesto: Lana Lacmanović, cicibanke (7 godina)
3. mjesto: Lean Šolaja, ml.učenici ( 8 godina )
3. mjesto: Lucija Jozić, ml.učenice ( 8 godina )
3. mjesto: Karlo Kos, ml.učenici ( 9 godina )
3. mjesto: Cintya Radovan, ml.učenice ( 9 godina )
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.učenice ( 9 godina )
3. mjesto: Marija Šimunović, ml.kadetkinje
3. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje
3. mjesto: Marko Paliaga, seniori
3. mjesto: Marko Paliaga, veterani
3. mjesto: Amir Rešidović, veterani
3. mjesto: ml.učenice ekipno ( Lucija Jozić - Cintya Radovan - Eva Paola Ramaja )