Rezultati

Broj osvojenih medalja u 2024.


image/svg+xml
116
49
29
38

16. Krk kup 2024., kate i borbe mlađi uzrast

Malinska, 08.06.2024.

1. mjesto: Tia Štifanić, mini učenice 9 godina – kate (B)
1. mjesto: Aleksandar Majkić, ml.učenici 10 godina – kate (B)
1. mjesto: Sara Škofić, učenice 11 godina – kate (B)
2. mjesto: Lucija Jozić, ml.kadetkinje 13-14 godina – borbe (- 49 kg)
2. mjesto: Jan Štifanić, ml.kadeti 14 godina – kate (B)
3. mjesto: Valerie Justić, cicibanke 7 godina – kate (B)
3. mjesto: Paola Puškarić, mini učenice 9 godina – kate (A)
3. mjesto: Paola Puškarić, ml.učenice 9-10 godina – borbe (- 27 kg)
3. mjesto: Sara Škofić, učenice 11-12 godina – borbe (- 44kg)
3. mjesto: Petar Puškarić, učenici 11-12 godina – borbe (- 39 kg)
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.kadetkinje 13-14 godina – borbe (- 54 kg)

31. Rijeka kup 2024., međunarodni karate turnir

Rijeka, 18.05.2024.

1. mjesto: Dylan Mendica, ml.cicibani 7 godina – kate (A)
1. mjesto: Dylan Mendica, cicibani 8 godina – kate (A)
1. mjesto: Tia Štifanić, mini učenice 9 godina – kate (B)
1. mjesto: Paola Puškarić, ml.učenice 10 godina – kate (A)
1. mjesto: Paola Puškarić, ml.učenice 9-10 godina –borbe -27kg
1. mjesto: Sara Škofić, učenice 11 godina – kate (A)
1. mjesto: Luna Paulović, učenice 11 godina – kate (B)
1. mjesto: Petar Puškarić, učenici 11-12 godina – borbe -39kg
1. mjesto: Ellena Stanik, mini kadetkinje 13 godina – kate (B)
1. mjesto: Lucija Jozić, ml.kadetkinje 13-14 godina – borbe -49kg

2. mjesto: Paola Puškarić, mini učenice 9 godina – kate (A)
2. mjesto: Aleksandar Majkić, ml.učenici 10 godina – kate (B)
2. mjesto: Lea Pribetić, ml.učenice 10 godina – kate (B)
2. mjesto: Aleksandar Majkić, učenici 11 godina – kate (B)
2. mjesto: Ellena Stanik, starije učenice 12 godina – kate (B)

3. mjesto: Petar Puškarić, učenici 11-12 godina – borbe -39kg
3. mjesto: Tina Štifanić, starije učenice 12 godina – kate (B)
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.kadetkinje 13-14 godina – borbe -54kg

Postojna Open 2024, međunarodni karate turnir

Postojna, 11.05.2024.

2. mjesto: Sara Škofić (djevojčice 11 godina) kate
3. mjesto: Paola Puškarić (djevojčice 9 godina) kate
3. mjesto: Ursula Pamić (veteranke +50 godina) kate
3. mjesto: Robert Fatorić (veterani +35 godina) borbe – open

Županijska liga, borbe svi uzrasti

Novigrad, 21.04.2024.

1. mjesto: Paola Puškarić, ml.učenice -27kg
1. mjesto: Tina Lacmanović, ml.učenice -35kg
1. mjesto: Petar Puškarić, učenici -39kg
1. mjesto: Petar Puškarić, ml.kadeti -44kg
1. mjesto: Lean Šolaja, ml.kadeti -49kg
1. mjesto: Filip Ćurko, ml.kadeti +69kg
1. mjesto: Sara Škofić, ml.kadetkinje -39kg
1. mjesto: Lucija Jozić, ml.kadetkinje -54kg
1. mjesto: Lana Kadum, ml.kadetkinje +64kg

2. mjesto: Rocco Banjac, ml.učenici -35kg
2. mjesto: Paola Puškarić, učenice -34kg
2. mjesto: Mile Vladušić, ml.kadeti -54kg
2. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.kadetkinje -54kg
2. mjesto: Eva Paola Ramaja, kadetkinje -OPEN

3. mjesto: Rocco Banjac, učenici -34kg
3. mjesto: Jan Štifanić, ml.kadeti +69kg
3. mjesto: Lana Kadum, kadetkinje -OPEN

MAWASHI POKAL 2024., međunarodni karate turnir

Postojna, 20.04.2024.

2. mjesto: Lana Lacmanović, ml.kadetkinje (12 godina) – kate
3. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice (9 godina) – kate
3. mjesto: učenice kate – ekipno (Paola Puškarić-Sara Škofić-Lana Lacmanović)

Kup Hrvatske 2024, borbe i kate mlađi uzrasti

Ivanja Reka, 14.04.2024.

3. mjesto: dječaci 2012-2011, kate-ekipno (Petar Puškarić-Lean Šolaja-Mile Vladušić)
3. mjesto: djevojčice 2012-2011, kate-ekipno (Lucija Jozić-Lana Lacmanović-Ellena

Prvenstveno Hrvatske , kate veterani

Zagreb, 07.04.2024.

1. mjesto: Ursula Pamić, veteranke kate

TAD CUP 2024, međunarodni karate turnir

Rijeka, 23.03.2024.

1. mjesto: Paola Puškarić, mini učenice (9 godina, kate - A)
1. mjesto: Paola Puškarić, ml.učenice (10 godina, kate - A)
1. mjesto: Paola Puškarić, ml.učenice ( 9 -10 godina, borbe -27kg)
2. mjesto: Sara Škofić, učenice (11 godina, kate - A)
3. mjesto: Ursula Pamić, veteranke (35+ godina – kate)

24. Opatija kup 2024., međunarodni karate turnir

Opatija, 10.03.2024.

1. mjesto: Paola Puškarić, mini učenice (9 godina) – kate (A)
1. mjesto: Aleksandar Majkić, ml.učenici (10 godina) – kate (B)
1. mjesto: Aleksandar Majkić, učenici (11 godina) – kate (B)
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.kadetkinje (14 godina) -kate (B)
2. mjesto: Paola Puškarić, ml,učenice (9-10 godina) – borbe – 27kg
2. mjesto: Ellena Stanik, mini kadetkinje (13 godina ) – kate (B)
3. mjesto: Tia Štifanić, mini učenice (9 godina) – kate (B)
3. mjesto: Paola Puškarić, ml.učenice (10 godina) – kate (A)

Županijsko prvenstvo, kate svi uzrati

Poreč, 03.03.2024.

1. mjesto: Dylan Mendica, mlađi cicibani
1. mjesto: Leo Čalić, mini učenici
1. mjesto: Paola Puškarić, mini učenice
1. mjesto: Aleksandar Majkić, ml.učenici
1. mjesto: Paola Puškarić, ml.učenice
1. mjesto: Sara Škofić, učenice
1. mjesto: Sara Škofić, starije učenici
1. mjesto: Lean Šolaja, mini kadeti
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, kadetkinje
1. mjesto: ml.učenici ekipno (Rocco Banjac-Leo Čalić-Aleksandar Majkić)
1. mjesto: ml.učenice ekipno (Paola Puškarić-Tina Lacmanović-Tia Štifanić)
1. mjesto: učenici ekipno (Rocco Banjac-Leo Čalić-Aleksandar Majkić)
1. mjesto: učenice ekipno-ekipa 1 (Paola Puškarić-Sara Škofić-Luna Paulović)
1. mjesto: ml.kadetkinje ekipno (Eva Paola Ramaja-Lana Kadum-Ellena Stanik)

2. mjesto: Vito Jukić, ml.cicibani
2. mjesto: Tina Lacmanović, mini učenice
2. mjesto: Roko Jukić, ml.učenici
2. mjesto: Alex Čalić, stariji učenici
2. mjesto: Mile Vladušić, mini kadeti
2. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.kadetkinje
2. mjesto: učenice ekipno-ekipa 2 (Lana Lacmanović-Tina Štifanić-Lukas Sumić)
2. mjesto: kadeti ekipno (Lean Šolaja-Mile Vladušić-Filip Ćurko)

3. mjesto: Tia Štifanić, mini učenice
3. mjesto: Rocco Banjac, ml.učenici
3. mjesto: Lea Pribetić, ml.učenice
3. mjesto: Lukas Sumić, učenici
3. mjesto: Luna Paulović, učenice
3. mjesto: Tina Štifanić, starije učenice
3. mjesto: Ellena Stanik, mini kadetkinje
3. mjesto: Lana Kadum, mini kadetkinje
3. mjesto: Filip Ćurko, ml.kadeti
3. mjesto: Jan Štifanić, ml.kadeti

11. Grobničan kup 2024., međunarodni karate turnir

Mavrinci, 25.02.2024.

1. mjesto: Dylan Mendica, ml.cicibani - kate
1. mjesto: Tina Lacmanović, mini učenice – kate (B)
1. mjesto: Tina Lacmanović, ml.učenice – kate (B)
1. mjesto: Aleksandar Majkić, ml.učenici – kate (B)
1. mjesto: Ursula Pamić, veteranke + 35 godina – kate
2. mjesto: Tia Štifanić, mini učenici -kate (B)
2. mjesto: Sara Škofić, učenice – kate (A)
2. mjesto: Sara Škofić, st.učenice – kate (A)
3. mjesto: Rocco Banjac, ml.učenici – kate (B)
3. mjesto: Luna Paulović, učenice – kate (B)
3. mjesto: Tina Štifanić, st.učenice – kate (B)
3. mjesto: Lana Lacmanović, st.učenice – kate (B)

34. Kup Mladosti 2024., kate i borbe svi uzrasti

Ivanić Grad, 10.02.2024.

2. mjesto: Petar Puškarić, ml. kadeti -39kg
3. mjesto: Petar Puškarić, učenici -39kg
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml. kadetkinje -49kg