Rezultati

Broj osvojenih medalja u 2022.


image/svg+xml
95
40
26
29

Kup Hrvatske 2022, borbe mlađe dobne skupine

Sesvete, 21.05.2022.

2. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 12 godina -40kg
3. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 11 godina -40kg

29. Rijeka Kup 2022., međunarodni karate turnir

Rijeka, 14.05.2022.

1. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 7 godina – Kate (B)
1. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 8 godina – Kate (B)
1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 10 godina – Kate (B)
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 12 godina – Kate (B)
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 13 godina – Kate (A)
2. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 9 godina – Kate (B)
2. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 10 godina – Kate (A)
2. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 12 godina – Kate (B)
3. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 11 godina – Kate (B)

Prvenstvo Hrvatske 2022., kate starije dobne skupine

Slavonski Brod, 07.05.2022.

1. mjesto: veterani ekipno 50+ (Josip Leutar, Marko Paliaga i Amir Rešidović)
2. mjesto: veterani ekipno 35+ (Josip Leutar, Marko Paliaga i Amir Rešidović)

Županijska liga, borbe svi uzrasti

Poreč, 10.04.2022.

1. mjesto: Tina Lacmanović, djevojčice 7-8 godina -27kg
1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 9-10 godina -31kg
1. mjesto: Lana Lacmanović, djevojčice 9-10 godina -31kg
1. mjesto: Karlo Kos, dječaci 11-12 godina -49kg
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 11-12 godina -39kg
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 13-14 godina -44kg

2. mjesto: Luna Paulović, djevojčice 7-8 godina -27kg
2. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 11-12 godina -34kg
2. mjesto: Mile Vladušić, dječaci 11-12 godina -44kg
2. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 11-12 godina -39kg
2. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 11-12 godina -39kg
2. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 13-14 godina -44kg
2. mjesto: Nicolas Kos, dječaci 13-14 godina -69kg

3. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 9-10 godina -31kg
3. mjesto: Ellena Stanik, djevojčice 11-12 godina -44kg
3. mjesto: Galen Oštir, seniori OPEN

TAD CUP 2022. Memorijal Aldegisto Sodero, međunarodni karate turnir

Rijeka, 02.04.2022.

1. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 7 godina - kate (B)
1. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 8 godina - kate (B)
1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 10 godina – kate (B)
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 12 godina – kate (B)
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 13 godina – kate (B)
3. mjesto: Marija Šimunović, djevojčice 13 godina – kate (A)
3. mjesto: Marija Šimunović, djevojčice 14 godina – kate (A)
3. mjesto: Emili Jurcan, djevojčice 14 godina – kate (A)
3. mjesto: Emili Jurcan, kadetkinje - kate
3. mjesto: Marija Šimunović, kadetkinje - kate

22. Opatija Cup 2022., međunarodni karate turnir

Opatija, 12.03.2022.

1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 12 godina – kate
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 13 godina – kate
1. mjesto: Emili Jurcan, djevojčice 14 godina – kate
1. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke – kate
3. mjesto: Rian Dušan, kadeti – kate
3. mjesto: Rian Dušan, juniori – kate
3. mjesto: Flavia Paliaga, seniorke – kate

Županijsko prvenstvo, kate svi uzrasti

Novigrad, 20.02.2022.

1. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 7 godina
1. mjesto: Rubi Selimi, djevojčice 8 godina
1. mjesto: Lana Lacmanović, djevojčice 10 godina
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 12 godina
1. mjesto: Marija Šimunović, djevojčice 13 godina
1. mjesto: Marija Šimunović, djevojčice 14 godina
1. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke
1. mjesto: Sanja Ivančević, seniorke
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani 35+
1. mjesto: cicibani ekipno (Rocco Banjac-Luna Paulović-Leo Čalić)
1. mjesto: ml.učenice ekipno-ekipa (Paola Puškarić-Sara Škofić-Irma Mešić)
1. mjesto: učenici ekipno - ekipa 1 ( Petar Puškarić-Mile Vladušić-Lean Šolaja)
1. mjesto: učenice ekipno - ekipa 1 (Eva Paola Ramaja-Lucija Jozić-Lana Lacmanović)
1. mjesto: ml.kadetkinje ekipno (Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović)

2. mjesto: Tina Lacmanović, djevojčice 7 godina
2. mjesto: Irma Mešić, djevojčice 9 godina
2. mjesto: Tina Štifanić, djevojčice 10 godina
2. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 10 godina
2. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 11 godina
2. mjesto: Kate Radović, djevojčice 13 godina
2. mjesto: Nicolas Kos, dječaci 14 godina
2. mjesto: Emili Jurcan, djevojčice 14 godina
2. mjesto: cicibanke ekipno (Tina Lacmanović-Rubi Selimi-Eva Jozić)
2. mjesto: učenici ekipno - ekipa 2 (Adrian Zrilić-Filip Ćurko-Jan Štifanić)
2. mjesto: ml.kadeti ekipno (Nicolas Kos- Rian Dušan-Bruno Nannicini)
2. mjesto: ml.kadetkinje ekipno - ekipa 2 (Nina Arizanović-Eva Paola Ramaja-Angelina Milić)

3. mjesto: Rocco Banjac, dječaci 8 godina
3. mjesto: Luna Paulović, djevojčice 9 godina
3. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 9 godina
3. mjesto: Senad Hodžić, dječaci 10 godina
3. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 11 godina
3. mjesto: Karlo Kos, dječaci 11 godina
3. mjesto: Ana Matošević Petrović, djevojčice 11 godina
3. mjesto: Adrian Zrilić, dječaci 12 godina
3. mjesto: Kate Radović, djevojčice 14 godina
3. mjesto: Bruno Nannicini, kadeti
3. mjesto: Vito Šehanović, kadeti
3. mjesto: učenici ekipno - ekipa 3 (Karlo Kos-Senad Hodžić-Alex Čalić)
3. mjesto: učenice ekipno - ekipa 2 (Ana Matošević Petrović-Ellena Stanik-Tina Štifanić)

1. Grand Karate Fun, međunarodni karate turnir

Zagreb, 15.01.2022.

1. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 6 - 7 godina - Kate (B)
1. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 7- 8 godina – Kate (B)
1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 9 -10 godina – Kate (B)
1. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 11-12 godina – Kate (B)
1. mjesto: Iva Samovojska, juniorke – Kate (A)
2. mjesto: Kate Radović, djevojčice 12 - 13 godina – Kate (A)
2. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 8 – 9 - 10 godina -31kg (Borbe)
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 10 –11-12 godina, -39kg (Borbe)
3. mjesto: Kate Radović, djevojčice 13-14 godina – Kate (A)
3. mjesto: Iva Samovojska, kadetkinje – Kate (A)