Srijeda, 13.11.2019.

Finida zlatna i brončana na Eurocup Istria 2019

Prošle subote 09.11.2019. ( SRC Veli Jože u Poreču) održan je 21.EUROCUP ISTRIA 2019., međunarodni karate turnir u katama i borbama za sve uzraste pojedinačno i ekipno u organizaciji Karate kluba Finida iz Poreča.

Na turniru je učestvovalo 360 natjecatelja iz 40 klubova: Hrvatske, Italije, Poljske i Slovenije.

Karate klub Finida iz Poreča, na turniru se predstavio u odličnom izdanju, osvojivši ukupno 23 medalje: 7 zlatnih, 8 srebrnih i 8 brončanih.

Na osnovu osvojenih medalja, u ukupnom poretku klubova, gdje su se zbrajali rezultati i u katama i u borbama, Finida je osvojila 3. mjesto, dok je u katama osvojila pobjednički pehar i 1.mjesto.

Ostvareni su sljedeći rezultati:

1. mjesto: Mile Vladušić, ml.učenici kate
1. mjesto: Emili Jurcan, učenice kate
1. mjesto: Flavia Paliaga, kadetkinje kate
1. mjesto: Flavia Paliaga, juniorke kate
1. mjesto: Sanja Ivančević, seniorke kate
1. mjesto: ml.učenice kate ekipno, (Lucija Jozić, Eva Paola Ramaja, V.T.)
1. mjesto: ml.kadetkinje kate ekipno (Iva Samovojska, Emili Jurcan, Una Muslimović)

2. mjesto: V.T., cicibanke 7 god.
2. mjesto: Petar Puškarić, cicibani 7 god.
2. mjesto: Mile Vladušić, ml.učenici 7-8kyu
2. mjesto: Eva Paola Ramaja, ml.učenice -32kg
2. mjesto: Iva Samovojska, ml.kadetkinje kate
2. mjesto: ml.učenici kate ekipno, (Mile Vladušić, Petar Puškarić, Mauro Krevatin)
2. mjesto: učenici kate ekipno, (Mile Vladušić, Petar Puškarić, Mauro Krevatin)
2. mjesto: Amir Rešidović, seniori kate

3. mjesto: V.T., cicibanke – 26kg
3. mjesto: Petar Puškarić, cicibani + 26kg
3. mjesto: ml.učenice kate ekipno, (Cintya Radovan, Lana Kadum, Ana Petrović-Matošević)
3. mjesto: Mile Vladušić, ml.učenici – 38kg
3. mjesto: Lucija Jozić, ml.učenice – 32kg
3. mjesto: Amir Rešidović, kate veterani 50 +
3. mjesto: Marko Paliaga, kate veterani 35 +
3. mjesto: Marko Paliaga, seniori kate